Малко повече за нас
Адаптико е пространство за личностно развитие и творческо мислене, в което ние разширяваме въображението, разгръщаме потенциала и даваме нови възможности за себепознание.
Гергана Кирилова
Здравейте! Аз съм Гергана Кирилова, създател на „Образователен център АДАПТИКО“. Имам над 10 години опит с деца в предучилищното образование и изкуствата.
Завършила съм Националната художествена академия, както и СУ „Св. Климент Охридски“ със специалност „Начална и предучилищна педагогика". Защитила съм две професионално-квалификационни степени и притежавам множество удостоверения от различни обучения в областта на образованието.
Широките познания ми дават по-добри възможности и увереност в професионалната ми работата.
Вярвам, че игровите техники и средства "учене чрез правене“ и "обучение в действие“, разгръщат детския потенциал, засилват любопитсвото и желанието за учене.
Моника Стоянова
Здравейте! Аз съм Моника Стоянова, хореограф по образование и бъдещ педагог.
Завърших Национално училище по танцово изкуство-София със специалност “Български народни танци”. По настоящем съм студент в Нов български университет със специалност ,,Начална училищна педагогика”.
По време на своето обучение осъзнах колко важни са ценностите и усещането за принадлежност. Именно тези неща искам да предам на децата чрез своята педагогическа работа.
Вярвам, че обучението чрез движение и ритъм помага на децата да бъдат позитивни, да учат уверено и осъзнато.
Борислава Зашева
Здравейте, аз съм Борислава Зашева. Имам над 10г. опит в работата като училищен психолог и 5 като фамилен терапевт.
Завършила съм СУ "Св. Климент Охридски" със специалност Детско-юношеска и училищна психология и 10 годишно терапевтично обучение в системна семейна терапия. Преминала съм множество обучения и кратки курсове, развиващи уменията ми в арт терапията, игровия подход и работата с истории. Работя с деца, възрастни, семейства и групи.
Опитът и непрестанният ми стремеж да уча ме вдъхновяват да давам най-доброто от себе си ежедневно.
Вярвам, че всяко дете заслужава да бъде видяно такова каквото е, за да е способно да развие пълния си потенциал и да покаже най-доброто от себе си.
Защо да избереш нас
Предлагаме качествено обучение, креативни занимания и индивидуален
подход, за да помогнем на всяко дете да разгърне своя потенциал.
Висококачествено обучение
Квалифицирани преподаватели
Творческа и приятелска среда
Нашата визия и мисия
Програми и методологии
Предоставяме обучение на високо ниво, основаващо се на съвременни методи и иновации.
Нашите програми са персонализирани, за да отговарят на нуждите на всяко дете, осигурявайки им необходимите знания и умения за бъдещи успехи.
Отзиви от родители
Родителите споделят своите положителни впечатления за нашите занимания
и подкрепяща среда, в която децата учат, творят и се развиват.
Вероника Асенова
Попаднахме в Адаптико след като бяхме сменили три центъра за предучилищна подготовка. Тук децата са обгрижвани, с индивидуално отношение и внимание. При подготовката за първи клас се обръща внимание на социалния елемент, чрез разиграване на различни ситуации и адекватния начин за реакция. Изключително сме доволни.
Цветелина Банкова
Майка Виктория
Вики беше на 2.5 г., беше първото дете записано в програма “Адаптация”, нарекоха я Талисманът на школата. За нас нейните родители и Вики това беше втори дом, там, благодарение на Гери тя “проходи” в живота, научи много бързо как да е самостоятелна, усети и се довери на опита на Гери, светът й се отвори по нов начин - с много игри, знания, смях, успехи и вяра в себе си. Тя порастна пред очите ни само за няколко месеца. Но, най- ценното е, че получи Любов и Обич, които тя помни и до днес. И до днес тя познава пътя, по който минавахме всеки ден до там, споменава Геге (Гери) с любов, както само едно дете може да бъде искрено. Ние като родители, вярвам и Вики, не можем да опишем с думи благодарността за грижите, отношението и любовта към това детето ни да е в защитена среда, но да се учи и развива с всяка игра, всяка задача, да бъде “ добре дошла” като у дома. Благодарим от сърце, скоро Вики ще се върне пак, пораснала, готова за следващите стъпки в развитието си заедно с вас. Нямаме търпение. Защото първата любов не се забравя!
Йоана Боуар
Майка на Оливия
Прекрасно място за децата, тук се чувстват обгрижвани, разбрани, специални. Връщат се с усмивка всеки път и научават безкрайно важни уроци за училището и живота. Щастливи сме , че попаднахме на Адаптико!
Татяна Христова
Майка Александър
Благодаря на Гери и Мони за топлото отношение и любовта им към децата. Синът ми посещава „Адаптико“ вече половин година и всички сме много доволни!!! Харесва ми, че в „Адаптико“ има просторно и светло помещение, както и качествени и разнообразни играчки. Особено бих искала да отбележа интересните и развиващи занимания. Тук усещам искрена грижа и високо ниво на отговорност към нашия син.
Калина Дечева
Записах дъщеря ми Ани за лятна занималня, през ваканцията в Адаптико. Бих искала да споделя своето прекрасно впечатление от Гери! Тя има невероятен подход към децата - мотивира ги, учи ги на емоционална интелигентност, вдъхновява ги с творчество и креативност, зарежда ги с обич към природата, провокира ги да мислят сами. Изключително съм щастлива и благодарна, че открихме това място!
Виктория Басова
Здравейте! Казвам се Виктория и искам да напиша няколко думи за „Адаптико“. „Адаптико“ е място, където детето се чувства максимално комфортно още от първите дни. Моят син е на 2 години и 6 месеца. Дойдохме от друга държава и имахме малка езикова бариера, но още на втория ден в „Адаптико“ той вече оставаше без придружител. На следващия ден тръгна с удоволствие! Възпитателките – Гери и Мони – са прекрасни! Те винаги се усмихват и с радост прекарват време с децата. Гери е като вълшебница – умее да омае и да предразположи всяко дете! Всеки ден се провеждат занимания, за които ние, родителите, не винаги имаме време. Много ме радва, че от толкова ранна възраст децата се приучават към режим, който отговаря на този в детските градини! Като майка горещо препоръчвам „Адаптико“! Няма да съжалявате! Бъдете сигурни – вашето дете е в надеждни ръце!!!!!
Диана Георгиева
Майка на Бояна
Бояна обожава заниманията в Адаптико. Всеки път се прибира изключително ентусиазирана. Приема домашните не като задължение, а ги прави с огромно удоволствие. Изживяването на всеки урок е безкрайна емоция, която пресъздава вкъщи, а отношението на Гери и Мони е безупречно.
Марина Георгиева
Деян ходи с голямо желание на предучилищната подготовка! Неведнъж ни пита защо няма занимания всеки уикенд. А Гери има страхотен подход към децата! Адаптико е страхотно място за развитие и адаптация на децата.
Ивелина Петрова
Ели обожава заниманията в Адаптико! Всеки урок я прави по-креативна и уверена. Радвам се, че учи нови умения в толкова позитивна среда. Преподавателите са страхотни и намирам индивидуален подход към всяко дете. Това е идеалното място за нейното развитие.
Мая Тодорова
Георги е много вдъхновен от заниманията в Адаптико. Всеки път се връща с нови идеи и ентусиазъм. Преподавателите създават атмосфера, която насърчава развитието на децата. Виждам как става по-уверен и мотивиран, което ме радва като родител.
Споделете своето мнение!
Вашето мнение е важно за нас. Оставете отзив за нашите програми и споделете вашия опит с АДАПТИКО!